Apie 360° video 2017-01-18T09:35:03+00:00
360 video

APIE 360° VIDEO

360 laipsnių formato nuotraukos egzistuoja jau netrumpą laiką, o neseniai atsirado panoraminio video filmavimas –  galimybė 360 laipsnių formatu nufilmuoti vaizdą, t. y. paruošti panoraminį 360 laipsnių vaizdo įrašą. Mūsų nuomone, 360 video filmavimas, tai labai naudingas žmonijos išradimas!

Panoraminiai 360 laipsnių vaizdo įrašai – tai interaktyvūs vaizdo įrašai, kuriais užfiksuojama visa aplinka.
Galbūt jūs jau girdėjote apie vaizdo įrašymą 360 laipsnių formatu, tačiau jeigu dar apie tai nežinote, tikimės, kad jums bus įdomu paskaityti šį straipsnį.
360 laipsnių formato nuotraukos egzistuoja jau netrumpą laiką, o neseniai atsirado panoraminio video filmavimas. Mūsų nuomone, panoraminio video filmavimas, tai labai naudingas žmonijos išradimas! Tik įsivaizduokite jo teikiamas galimybes… Dabar jūs galite ne tik žiūrėti internete koncerto įrašą, bet ir tikrąja to žodžio prasme būti jo centre, sukinėti kamerą į visas puses ir pamatyti tai, kas konkrečią sekundę įdomu būtent jums, o ne renginį filmuojančiam operatoriui. Tad jeigu negalėjote atvykti į geriausio draugo vestuves, dabar 360 video filmavimas padės pamatyti viską, kas vyko vestuvėse, jums atrodys, kad drauge su vestuvininkais kėlėte šampano taurę.

KAIP ŽIŪRĖTI PANORAMINIUS VIDEO (360 VIDEO)

360 video įrašus galima peržiūrėti naudojant „Android“ pritaikytą „YouTube“ programėlę. Jeigu norite kitu kampu pažvelgti į tai, kas vyksta vaizdo klipe, įrašo atkūrimo metu judinkite mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį į šalis. Jeigu vaizdo klipus peržiūrite staliniame kompiuteryje naudodami naršyklę „Chrome“, žiūrėjimo kampą galite pakeisti pele.

Siekiant suteikti jums daugiau galimybių bendrauti, „YouTube“ dabar palaiko vaizdo įrašus su 360 laipsnių apžvalga. Vaizdo įrašai, po kuriuos galima žvalgytis 360 laipsnių kampu (liaudyje dar vadinami „360 video“) – tai neįprasta vaizdo įrašų saugyklos „YouTube“ naujovė, kuri interaktyvumo kartelę pakėlė į ligi šiol nematytas aukštumas. Žiūrint 360 laipsnių vaizdo įrašus galima visiškai nevaržomai dairytis aplinkui! Taigi koncerto vaizdo įraše galite stebėti ir sceną, ir gerbėjų minią, o žvelgdami į šuolį su „sparnuotuoju“ kostiumu draugai matys ir dangų, ir žemę, ir viską aplinkui. Galima sukurti netgi tokį vaizdo įrašą, kuriame žiūrovai patys renkasi tolesnių įvykių scenarijus.

Tokius vaizdo įrašus galima peržiūrėti naudojant „Android“ pritaikytą „YouTube“ programėlę. Jeigu norite kitu kampu pažvelgti į tai, kas vyksta vaizdo klipe, įrašo atkūrimo metu judinkite mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį į šalis. Jeigu vaizdo klipus peržiūrite staliniame kompiuteryje naudodami naršyklę „Chrome“, žiūrėjimo kampą galite pakeisti pele.

PANORAMINIO VIDEO FILMAVIMAS

Apibūdinkite mums savo panoraminio vaizdo klipo idėją, ir mes būtinai ją įkūnysime. Mums nėra jokių kliūčių – panoraminio video filmavimas galimas net po vandeniu arba iš oro! Susisiekite su mumis ir jau visai netrukus turėsite galimybę gauti unikalų vaizdo įrašą!

Užsakyti