Apie mus 2017-01-18T09:40:13+00:00

APIE MUS

Jeigu norite pasižvalgyti po aplink jus esančią erdvę arba įsižiūrėti į smulkiausias jus supančio pasaulio detales, mums bus malonu suteikti jums galimybę padaryti tai profesionaliai ir kokybiškai – jums padės panoraminių video filmavimas (360° vaizdo įrašų technologija).

panoraminių video filmavimas
panoraminių video filmavimas

Vienas iš būdų, leidžiančių sukurti 360 laipsnių vaizdo įrašą, – tai pagal tam tikrą ašį viršuje ir apačioje išdėlioti kelias vaizdo kameras, o vėliau, naudojant specialią programą, visas vaizdo įrašo dalis „susiūti“ į vieną.
Anksčiau panoraminių video filmavimas nebuvo labai populiarus, tačiau tobulėjant technologijoms ir atsiradus virtualiosios tikrovės šalmams jie įgijo naują prasmę. Vaizdo kokybė labai pagerėjo, o virtualiosios tikrovės šalmai dabar leidžia akimirksniu persikelti į įvykio vietą.

PANORAMINIŲ VIDEO FILMAVIMAS

Apibūdinkite mums savo panoraminio vaizdo klipo idėją, ir mes būtinai ją įkūnysime. Mums nėra jokių kliūčių – panoraminius vaizdo įrašus galime filmuoti net po vandeniu arba iš oro! Susisiekite su mumis ir jau visai netrukus unikalus panoraminis vaizdo įrašas bus jūsų!

UŽSAKYTI