Ką filmuoti? 2017-01-18T08:35:55+00:00

Vestuvių filmavimas

Jeigu negalėjote atvykti į geriausio draugo vestuves, dabar 360 video filmavimas padės pamatyti viską, kas vyko vestuvėse, jums atrodys, kad drauge su vestuvininkais kėlėte šampano taurę.

Renginių filmavimas

Renginių filmavimas 360 ° formatu. Dabar jūs galėsite dar įdomiau  perteikti renginio nuotaiką ir atmosferą. Užtenka pasinaudoti panoraminio filmavimo technologijomis. Žiūrint renginio įrašą internete, žiūrovai galės tikrąja to žodžio prasme būti jo centre, sukinėti kamerą į visas puses ir pamatyti tai, kas konkrečią sekundę įdomu būtent jiems, o ne renginį filmuojančiam operatoriui.

Panoraminiai video

Panoraminis 360 laipsnių vaizdo įrašas. Dar patogesnis būdas parodyti aplinką ir panoraminius vaizdus.

panoraminiai video

Interaktyviosios ekskursijos

Virtualiosios ir interaktyviosios ekskursijos 360 ° formatu. Galėsite nufilmuoti ekskursijas 360° video formatu ir pritraukti daugiau dėmesio. Turėsime galimybę aplankyti muziejų neišeidami iš namų.

Reklamos filmavimas

Nustebinkite savo auditoriją! Parodykite jiems savo reklama 360 laipsnių formatu. Atrodys įspūdingai ir naujoviškai.

Interneto transliacijos

Tiesioginės interneto transliacijos 360 ° formatu. Jus turėsite galimybę pagyvinti savo interneto transliacijas ir seminarų vaizdo įrašus filmuojant jas naudodami panoraminio filmavimo technologiją. Žiūrovai ne tik tiesiogiai žiūrės interneto transliacijas, bet ir tikrąja to žodžio prasme bus jų centre, galės sukinėti kamerą į visas puses ir pamatyti tai, kas konkrečią sekundę jiems įdomu.